Par mums

KM SOLUTIONS ir mūsdienīgs un dinamisks uzņēmums, kas rada funkcionālus un estētiski pievilcīgus interjera risinājumus no idejas līdz atslēgai.

Tiek piedāvāts plašs pakalpojumu klāsts, kurā ietilpst interjera dizains, projektu vadība, mēbeļu ražošana un citi interjera risinājumi. Mūsu mērķis ir sniegt Jums inovatīvus un unikālus interjera risinājumus, kas izpildīti atbilstoši uzņēmuma augstajiem standartiem.

Viens no KM SOLUTIONS pamatprincipiem ir individuāla pieeja katram klientam. katrs mums uzticētais projekts tiek realizēts atbilstoši klienta vēlmēm, neatkarīgi no tā kurā projekta izstrādes stadijā atrodaties:

 

                  

Kāpēc izvēlēties mūs?

Mēs esam vieni no labākajiem, tie nav tukši vārdi, bet ar faktiem pierādāma kvalitāte.

 • profesionāļi savā jomā

  Mūsu darbinieki ir sertificēti profesionāļi, kas ne tikai kvalitatīvi veic savu darbu, bet arī spēj rast risinājumus netradicionālām situācijām, pievēršot uzmanību detaļām un ar īpašu rūpību radot unikālus interjera risinājumus, kas bieži pārsniedz mūsu klientu vēlmes.

 • no idejas līdz atslēgai

  Pakalpojums “No idejas līdz atslēgai” ļauj klientam ietaupīt laiku, uzticot projekta realizāciju mūsu specialistiem. Par projekta darbu izpildi tiek slēgts viens līgums par visu darbu veikšanu.

 • viena kontaktpersona

  Lai atvieglotu darbu norisi projekta sākumposmā tiek nozīmēta atbildīgā kontaktpersona, kas veido komunikāciju starp klientiem un darbu veicējiem, kompetenti spēj atbildēt uz visiem klienta jautājumiem, pārrauga darbus un to izpildes termiņus, kā arī nodrošina kvalitatīvu to izpildi.

 • pieredzējuši projekta vadītāji

  Mūsu sertificētie projektu vadītāji ir pieredzējuši, prasmīgi, zinoši un katram projektam atrod radošu pieeju, lai uzticētais projekts tiktu paveikts visaugstākajā kvalitātē un ievērojot projekta termiņus.

 • individuāla pieeja klientam

  Mēs nestrādājam pēc noteikta parauga, ikviens no mūsu izstrādātajiem projektiem ir unikāls, jo katru jaunu klientu mēs uztveram kā jaunu iespēju pierādīt savu oriģinalitāti un kvalitāti.


Mūsu klienti